طرح خودروی مرسدس میباخ ۲۰۳۰ با فضای داخلی چوبی

از آنجا که ساخت مدل کوپه و لوکس میباخ برای سال ۲۰۳۰ پیش‌بینی شده است، بعید به نظر نمی‌رسد که این برند، رؤیای یک محصول خودران در سر داشته باشد. این خودروی مفهومی، مرسدس-میباخ ECHO نام گرفته و طراح آن هاوان پارک است. او این مدل را طوری طراحی کرده است که هم مدرن و هم گران‌قیمت به نظر برسد؛ همچنین توضیح می‌دهد که چگونه هسته‌ی چوبی اتومبیل باعث توزیع صدایی زیبا می‌شود.


 از آنجا که ساخت مدل کوپه و لوکس میباخ برای سال ۲۰۳۰ پیش‌بینی شده است، بعید به نظر نمی‌رسد که این برند، رؤیای یک محصول خودران در سر داشته باشد. این خودروی مفهومی، مرسدس-میباخ ECHO نام گرفته و طراح آن هاوان پارک است. او این مدل را طوری طراحی کرده است که هم مدرن و هم گران‌قیمت به نظر برسد؛ همچنین توضیح می‌دهد که چگونه هسته‌ی چوبی اتومبیل باعث توزیع صدایی زیبا می‌شود.

چوب به‌عنوان جنس منتخب در فضای داخلی سالن‌های کنسرت به کار می‌رود و به دلیل بهره‌مندی از ویژگی‌های خاص مکانیکی و آکوستیک، از آن برای ساخت آلات موسیقی هم استفاده می‌شود. از ویژگی‌های دیگر این خودرو می‌توان به پروژکتور هولوگرام که در جلوی کابین قرار دارد، درهای بال عقابی و تعلیق صندلی‌های منعطف اشاره کرد. طراحی خودرو به‌گونه‌ای است که به نظر می‌رسد متعلق به فیلم‌های علمی-تخیلی باشد و دور نشستن شما از شیشه‌ی جلو نشان از فناوری پویای خودرو است.

در حالی که این طرح یک خودروی مفهومی و دیجیتال است،‌ جالب‌تر می‌شد اگر به‌عنوان تک نمونه‌‌ی واقعی تولید می‌‎شد.

: اشتراک گذاری